Webbyt.com
Kodulehe kavandid
Webbyt
Tehtud tööd
Webbyt
Uudised
Webbyt
Hinnakiri
Webbyt
Proovi 14 päeva tasuta
Webbyt Eesti Webbyt
 

Kodulehe tegemine Webbytiga on imelihtne.
Hea lahendus väikeäridele ja e-poodidele.Moodulite tutvustus

 
Webbyt
 

Sisuhaldussüsteem

Üles

Võimaldab kergesti muuta kodulehekülje menüüstruktuuri (struktuuripuud) - luua, muuta ja kustutada alamlehti!

Struktuurimoodul sisaldab ka võimsat WYSIWYG (What You See Is What You Get) tekstiredaktorit (MS Word analoog), mille abil on võimalik:

  • lisada/kustutada/muuta tekstilist materjali; 
  • lisada/kustutada pildimaterjali;
  • lisada/kustutada tabeleid.

Samuti on tekstiredaktori abil võimalik vormindada tekste (nt. bold, italic, underline jt. levinumad võimalused).

 E-posti teenus

Üles

Webbyt kodulehega pakume ka E-posti teenust. Teenusega kaasneb:

  • Kuni 100 e-posti aadressi, kujul nimi@firmanimi.ee;
  • Rämpskirjade kontroll (99% spämmist eemaldatakse);
  • Viirusetõrje.

Teenus võimaldab kasutada nii IMAP kui ka POP3 serveriteenust.

Lisaks saate oma e-maili kontole ligi läbi browseri - www.firmanimi.ee/webmailAlamlehtede kaitse parooliga

Üles

Alamlehtede kaitse parooliga on parim lahendus, kui on vajadus piirata ligipääsu tundlikule informatsioonile. Selleks tuleb tekitada alamleht vastava informatsiooniga, mille saab seadistada selliselt, et see oleks parooliga kaitstud. Infole saab juurdepääsu vaid juhul, kui on teada kasutajatunnus ja parool.

Antud moodul kaasneb ainult "Complete" paketiga.Blog

Üles

Blogi moodul võimaldab admin.süsteemi poolt lisada ja muuta sissekandeid. Sisu alas avanevad juba kõik sissekanded, mis lisatud. Kui sissekanne lahti võtta, siis on näha lisaks muule sisule ka selle sissekande kommentaare (kui neid on).
Kommentaari sisu haldamine pole võimalik, aga kommentaar tuleb adminni poolt aksepteerida enne, kui seda veebis kuvatakse.

Sisualas avaneb ühel lehel 5 värskemat sissekannet - edasi-tagasi noolte abil kuvatakse ühe kuu postitusi vastavalt nende arvule. Iga postituse juures on link "Kommenteeri"
Kui sellel klikkida, avaneb vaade, kus kuvatakse postituse sisu ning selle all vorm:
Nimi
E-mail
Kommentaar
Checkbox - teavita mind, kui postitust kommenteeritakse. Kui jah, siis saadetakse uue kommentaari lisades e-mail, kus on teade: "Teie poolt lisatud postitusele lisandus uus kommentaar" ja link postitusele.

Kui postitusele on lisandunud kommentaare, siis selle lingi "Kommenteeri" kõrval on link "Loe kommentaare" ning selle järel kuvatakse sulgudes kommentaaride arvu.

Blogi moodul kaasneb ainult "Complete" paketiga.Bännerisüsteem

Üles

Bännerimoodul on võimas vahend paigutamaks oma kodulehele reklaami, mis võimaldab oluliselt suurendada kodulehe külastatavust või lihtsalt teenida selle abil lisakasumit. 

Antud moodul võimaldab Teil lihtsalt ja mugavalt bännereid üles/alla laadida ning neid kuvada/peita soovitud alamlehtedel. Vajadusel saab panna mitu bännerit korraga kuvama või siis vahelduma.

Bännerisüsteemi moodul kaasneb ainult "Complete" paketiga.E-pood (tootekataloog+ostukorv)

Üles

Andmebaasipõhine tootekataloog. Võimaldab luua piiramata suurusega tootekataloogi oma kodulehele. Tooted organiseeritakse tootegruppidesse ning igale tootele on võimalik lisada pilte, kirjeldusi, erinevaid parameetrid (piiramata hulk erinevaid tootetüüpe).

Lisaks saab koostada Kampaaniaid, Sooduspakkumisi, toodete otsingut jne.

Tootekataloogile juurde kuulub ka Tellimismoodul ehk ostukorv. Kahe mooduli koostöö tulemusena on Teie klientidel võimalik internetis valida sobilikud tooted ning need läbi ostukorvi tellida.

Antud moodul on lisatud kõikidele pakettidele.Kalender

Üles

Kalendrit saab kasutada mitmel otstarbel. Võimalus märkida sündmusi, mis on tulekul või arendada see broneerimissüsteemiks nagu alloleval pildil näidatud. Sündmusega/broneeritud kuupäevad kuvatakse kalendris teise värviga. 

Antud moodul kaasneb ainult "Complete" paketiga.

Web2 kalenderKasulikud lingid

Üles

Moodul, mille kaudu saab kliente juhtida teemakohastele kodulehtedele. Mooduli kasutamisel tuleks jälgida, et lingid viiksid kohtadesse, mida Teie kliendid ei tea või mis on varustatud erialase kirjandusega.

Moodul kaasneb ainult "Complete" paketiga.Krediitkaardimakse

Üles

Antud moodul võimaldab Teie kliendil kodulehel sooritatud ostu eest tasuda krediitkaardiga.

Krediitkaardimakse moodul kaasneb ainult "Complete" paketiga. Küsitlus (Gallup)

Üles

Valikvastustega küsitluse loomise võimalus kodulehele. Võimaldab uurida kodulehekülje külastajate meelsust erinevatel teemadel. Tulemuste adekvaatsuse huvides, saab iga kasutaja ühe tunni jooksul hääletada vaid ühe korra.

Küsitluse moodul kaasneb ainult "Complete" paketiga.Otsingumootor

Üles

Otsingumootor võimaldab külastajal kiirelt leida soovitud informatsiooni Teie koduleheküljel. Külastaja sisestab soovitud märksõna ja hetkega kuvatakse kõik vastavad tulemused kodulehekülje piires, mis sisaldavad otsisõna. 

Vt. ka sisukaart

Otsingumootori moodul kaasneb ainult "Complete" paketiga.

 Pangalink, Paypal või Google Checkout

Üles

Antud moodul võimaldab kliendil e-poes sooritatud ostude eest mugavalt ja koheselt ka tasuda. Kui klient on valinud välja toote, sisestanud ostukorvis oma andmed, siis suunatakse ta eeltäidetud maksekorraldusele vastavas pangas. Selleks, et pangalinki või krediitkaardimakset kasutada, tuleb eelnevalt sõlmida leping soovitud pangaga. Igal pangal on oma lepingutasu ning tasu tehingute pealt (vt täpsemalt Swedbank, SEB, Sampo, Nordea).

Soovides kasutada Paypali või Google Checkouti makselahendusi, tuleb end aga vastavates keskkondades kasutajaks registreerida.

Moodul kaasneb vaid "Business" ja "Complete" pakettidega. Pildigalerii / Failihaldur

Üles

Pildigalerii on eraldi moodul, mis võimaldab kodulehel suuremal hulgal pilte kuvada, selle abil saab koostada erinevaid galeriisid ning lisada detailseid kirjeldusi. Pildid lisavad kodulehele emotsioone ning aitavad soovitud informatsiooni paremini kasutajateni viia. 

Failihaldur on moodul kõikide koduleheküljega seotud failide haldamiseks - pildid, dokumendid jne. Failihaldur on ühtne sisseehitatud moodul, mis on seotud kõikide teiste CMS-i (sisuhaldustarkvara) osadega. Failihalduriga on võimalik üles laadida, vaadata, muuta ja kustutada näiteks pilte, mida kasutatakse tekstiredaktoris sisu ja artiklite juures. Samuti on teistes CMS-i osades üles laetud faile failihalduriga võimalik muuta ja täiendada.

Pildigalerii/Failihaldur kaasneb vaid "Business" ja "Complete" pakettidega.SEO pakett - ole otsingumootorites leitav

Üles

Antud moodul sisaldab järgmisi lahendusi:

  • SEF URL - saate ise otsustada, milline näeb aadressireal välja vastava lingi aadress. Näiteks, kui otsustate, et tavapärase kujuwww.webbyt.com/index.php?page=16 asemel sooviksite panna www.webbyt.com/teenused, siis just selle mooduli abil on võimalik seda teha.
  • Tiitel - võimaldab määrata igale lingile unikaalse tiitli. Antud märksõnu kuvatakse browseri üleval ääres ning on otsingumootoritele määrava tähtsusega.
  • Meta kirjeldus - kuvatakse otsingumootorite otsingu tulemusena Teie lingi pealkirja all antud lehe kirjeldusena.
  • Meta märksõnad - märksõnad, mida saab külastajale nähtamatult iga lingi alla lisada, samas, mida otsingumootorid võtavad arvesse, kui Teie kodulehte indekseerivad.

Antud lahendus hõlbustab otsingumootoritel Teie kodulehelt soovitud info leidmise ning võimaldab Teil valitud märksõnadega jõuda otsingumootorite tulemustes ettepoole.

SEO kaasneb vaid  "Business" ja "Complete" pakettidega.Sisukaart (automaatselt uuenev)

Üles

Sisukaardi abil on kodulehekülje külastajal alati võimalik saada ülevaade kogu kodulehe sisust. Kui kodulehekülje struktuuris on tehtud muudatusi, uueneb sisukaart automaatselt.

Sisukaart on tähtis vahend ka ettevõtte positsioneerimisel otsingumootorites. Sisukaardiga koduleheküljed on otsingumootorite poolt paremini skaneeritavad, misläbi suureneb võimalus tõusta Teie ettevõttega seotud märksõna otsingu eesotsa.

Sisukaardi moodul kaasneb ainult "Complete" paketiga.Tagasiside vorm (E-post)

Üles

Antud moodul võimaldab koduleheküljele paigutada vormi, mille kaudu on külastajatel võimalik Teile saata mingil teemal e-mail. Üldjuhul kasutatakse e-maili vorme tagasiside saamiseks, hinnapäringu esitamise võimaldamiseks vms.

Tagasiside vorm lisatakse tavaliselt lingi Kontaktid alla kust kliendid saavad mugavalt Teie ettevõttega ühendust võtta.

Antud moodul kaasneb vaid "Business" ja "Complete" pakettidega.Uudised

Üles

Uudistemoodul annab võimaluse kodulehel kuvada värskemate uudiste nimekirja koos sissejuhatava tekstiga. Konkreetsel uudisel klikkides avaneb uudis täielikult kogu lisatud andmestikuga (kuupäev, pealkiri, sissejuhatus, sisu, failid). Failid võivad olla nii pildi kui teksti formaadis.

Vanemad uudised säilitatakse arhiivis.

Antud moodul kaasneb vaid "Business" ja "Complete" pakettidega.Uudiskirja moodul (newsletter)

Üles

Uudiskirja moodul on võimas e-turunduse vahend mille abil saab levitada infot näiteks algava sooduspakkumise kohta vms. Teie kliendid saavad registreerida end uudiskirja tellijaks otse koduleheküljel. Samas on Teil olemas kõik võimalused uudiskirja tellijate haldamiseks (lisamine, kustutamine, muutmine jne). Kõik uudiskirjad säilitatakse arhiivis, et neid oleks võimalik tulevikus kasutada.

Uudiskirja moodul kaasneb vaid "Business" ja "Complete" pakettidega.